ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 13242067
nr 1324 2067
Leksaker
2 st, apor, Bijoy Toys, New York, USA. 1900-talets mitt. Höjd: ca 50 cm
Kondition: slitage, lagade
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:45:56
300 kr
400 kr
Leksaker
Kondition: slitage, lagade
nr 1324 2067
Leksaker
Kondition: slitage, lagade
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 450 kr |
måndag 4 maj 2020 |